Wakacje z MOSiR-em

Już po raz kolejny Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włodawie zorganizował letni wypoczynek dla dzieci w trakcie wakacji. W ciągu 6 godzin od momentu zamieszczenia informacji o naborze na stronach internetowych organizatora lista chętnych na zajęcia był już pełna!


Od 1 do 26 lipca z profilaktycznych zajęć sportowo-rekreacyjnych korzysta codziennie od poniedziałku do piątku 50 dzieci w wieku 8 -12 lat. Zainteresowanie i tak szybki nabór dzieci zaskoczył nawet pracowników MOSiR-u.

Tegoroczna oferta przygotowana na ten okres jest bardzo bogata. Oprócz zajęć rekreacyjno-sportowych na miejscowych obiektach zaplanowano wiele wycieczek, rajdów rowerowych, ale też zadbano o edukację w zakresie zagadnień dotyczących bezpiecznych wakacji, m.in. bezpieczeństwa na drodze, w wodzie, uzależnień, cyberprzemocy i cyberprzestępczości oraz promowania zdrowego stylu życia.

W spotkaniach profilaktyczno-prewencyjnych z dziećmi na terenie MOSiR we Włodawie będą uczestniczyli funkcjonariusze Policji, pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Włodawie oraz inne zaproszone osoby.

Od pierwszego dnia 100% frekwencja i uśmiechy na twarzach dzieci świadczą o dobrze dobranej ofercie wynikającej z ich potrzeb. Pierwsze rajdy rowerowe, grill na Glinkach, pobyt w parku linowym i wycieczka do Zwierzyńca dostarczyły niezapomnianych wrażeń. (-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here