Wielkie emocje i fantastyczne maszyny

Najlepsi europejscy kaskaderzy i ich maszyny już w czwartek (18 lipca) zjadą do Włodawy, by wziąć udział w niesamowitym pokazie Extreme Cascaders Team 2019 . Dla naszych czytelników mamy pięć pojedynczych wejściówek na to fantastyczne widowisko.

– Nasz pokaz to połączenie elementów pirotechnicznych, świetlnych oraz muzycznych w oprawie z najlepszymi kaskaderami – mówi Piotr Iwaniukowicz, organizator wydarzenia.

– W programie Extreme Cascaders Team 2019 widzowie będą mogli podziwiać między innymi przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce pojazdu, drift, palenie gumy, przebijanie głową płonącej ściany, będąc jednocześnie na masce BMW, jazda samochodem na dwóch kołach, kontrolowane wypadki, kaskaderzy jeżdżący na bocznych kołach samochodów osobowych, quadów oraz wiele innych popisów,mrożących krew w żyłach.

Pokaz zakończy prezentacja ogromnych Monster Trucków – dodaje Iwaniukowicz.
Udział w tej imprezie, która odbędzie się na włodawskim targowisku przy ul. Lubelskiej o godzinie 20. to niepowtarzalna okazja, by przejechać się jedną z tych wielkich maszyn.

Bilety będą do nabycia w kasach w dniu imprezy bezpośrednio przed programem. Kto nie chce czekać do czwartku, może zdobyć wejściówkę wcześniej, bowiem dzięki uprzejmości organizatora, mamy dla naszych czytelników pięć pojedynczych wejściówek na pokaz.

By je zdobyć, wystarczy zadzwonić na nasz redakcyjny numer we wtorek (16 lipca) punktualnie o 12 i podać hasło: „Extreme Cascaders Włodawa”. Bilety trafią do pierwszych pięciu osób. (b)