Włodawska Liga Pływacka na finiszu

(24 kwietnia) W pierwszą poświąteczną niedzielę odbyły się ostatnie zawody z cyklu Włodawskiej Ligi Pływackiej 2022 dla dzieci i młodzieży. Łącznie od początku lutego rozegrano 22 konkurencje, a w zawodach uczestniczyło ponad 120 zawodników.


– Udział w zawodach stał się dobrą okazją dla wszystkich, aby sprawdzić swoją formę, a zarazem umiejętności pływackie – mówiła podczas uroczystości rozdania medali i nagród Teresa Zaleńska-Sak, dyrektor MOSIR-u, głównego organizatora zawodów. – Dla najmłodszych zawodników nierzadko był to pierwszy tak ważny występ w zawodach, który zapoczątkował proces nabywania doświadczenia w startach. Mamy nadzieję, że będzie wiązało się z dalszym wdrażaniem dzieci do sportowej rywalizacji.

Z kolei dla profesjonalnych zawodników, regularnie trenujących pływanie w szkółkach uczestnictwo w zawodach oznaczało możliwość sprawdzenia swoich rezultatów życiowych. Dziękujemy uczestnikom, że byliście z nami przez ponad 2 miesiące, za waszą dobrą energię, pasję i wspaniałe emocje. Dziękujemy naszym partnerom i osobom, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować przy organizacji tego sportowego wydarzenia.
Najlepsi zawodnicy w swoich konkurencjach otrzymali medale i nagrody.

Natomiast wszyscy uczestnicy odebrali pamiątkowe koszulki dedykowane na okoliczność tego wydarzenia. Medale, nagrody i ufundowane koszulki wręczali wicestarosta – Tomasz Korzeniewski, burmistrz – Wiesław Muszyński i dyrektor MOSiR – T. Zaleńska-Sak. (pk)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here