Złoto w grze podwójnej seniorów

Sylwester Włoszek, zawodnik SMS Włodawa został mistrzem województwa lubelskiego seniorów w tenisie stołowym w grze podwójnej!

W finale zawodów rozegranych w Niedźwiadzie włodawianin występując w deblu z Przemysławem Walaszkiem z Akademii Zamojskiej pokonali Norberta Jóźwiaka i Mateusza Jurewicza z Lewartu Lubartów.

Włoszek zajął również piąte miejsce w grze mieszanej z Weroniką Szewczak z ATS Akanza UMCS Lublin.

Pozostałe miejsca zawodników SMS Włodawa występujących w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Seniorów 2023 w tenisie stołowym:

gra pojedyncza: 9-16. Emil Nowak i Szymon Zguczyński, 17-31. Sylwester Włoszek i Błażej Warpas gra podwójna: 5-8. Błażej Warpas/Radosław Chrześcian (ATS Akanza UMCS Lublin), 8-13. Szymon Zguczyński/Jakub Zguczyński (AZS Politechnika Lublin). (bas)

Sylwester Włoszek z SMS Włodawa i Przemysław Walaszek z Akademii Zamojskiej sięgnęli po złote medale mistrzostw województwa w grze podwójnej mężczyzn. Drugie miejsce zajęli Norbert Jóźwiak i Mateusz Jurewicz z Lewartu Lubartów, a trzecie Łukasz Drzewiecki i Norbert Płachta z AZS Politechnika Lublin oraz Jarosław Woźniak i Mateusz Baranowski z MKS STS Lubartów.