Zmiany na Rejowieckiej

Generalny wykonawca przebudowy krajowej „Dwunastki” w granicach administracyjnych Chełm, firma „Budimex” informuje, że od wtorku 23 czerwca wyłączona z ruchu zostanie południowa część ulicy Rejowieckiej, na odcinku od ronda Dmowskiego do skrzyżowania z ul. Szpitalną. Ruch pojazdów będzie odbywał się po wyremontowanej części północnej.

Już na całym miejskim odcinku krajowej „Dwunastki” trwają roboty budowlane związane z przebudową drogi. Na tempo prac nie można narzekać. Generalny wykonawca „Budimex” chce dotrzymać terminu zakończenia inwestycji, czyli 30 października przyszłego roku.

Na pierwszy ogień poszła m.in. północna część ul. Rejowieckiej, na odcinku od ronda Dmowskiego do skrzyżowania z ul. Szpitalną. Prace związane z wymianą podbudowy są już za nami, ostatnio drogowcy ułożyli tam pierwszą warstwę asfaltu. „Budimex” we wtorek 23 czerwca rozpocznie roboty na południowej części ul. Rejowieckiej. A to oznacza całkowite wyłączenie jej z ruchu. Kierowcy od wtorku będą jeździć po wyremontowanej jezdni od północnej strony. Ponadto zostanie zamknięte skrzyżowanie drogi dojazdowej od ul. Rejowieckiej z ul. Poprzeczną, przejezdne zaś będzie skrzyżowanie z ulicami: Mierniczą, Miłą i Wierzbową.

„Budimex” zaznacza, że w dalszym ciągu będą obowiązywać utrudnienia w rejonie ronda ZWiN (przed wiaduktem) oraz na północnej części odcinka Rejowieckiej, od mostu nad rzeką Uherka do Szpitalnej. Kierowcy ograniczenia napotkają również na ul. Wschodniej, gdzie od środy 24 czerwca, z powodu zamknięcia północnej części ulicy, będzie obowiązywał ruch wahadłowy, sterowany tymczasowymi sygnalizatorami. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here