Znajdź w Lublinie najbliższy punkt nadania i odbioru przesyłek

Mieszkasz w Lublinie i chcesz nadać paczkę kurierską? Nie możesz czekać na kuriera i wolisz samodzielnie dostarczyć przesyłkę do wybranego punktu? Nadanie w placówce jest bardzo chętnie wybierane przez osoby, które długo pracują, wyjeżdżają na wakacje lub planują spędzanie czasu poza domem. Dla takich osób doskonałym rozwiązaniem będzie nadanie paczki w jednym z punktów na terenie Lublina.

Punkty nadań i odbiorów przesyłek w Lublinie

Obecnie większość firm kurierskich umożliwia nadanie oraz odbiór przesyłki w jednym ze swoich punktów – zarówno dedykowanych, np. w Paczkomatach, jak i partnerskich działających na stacjach benzynowych czy w sklepach sieci spożywczych. Punktami odbiorów i nadań są też wszystkie placówki Poczty Polskiej zlokalizowane na terenie Lublina oraz w innych miastach.

Nadanie przesyłki na poczcie jest wybierane przede wszystkim z uwagi na wygodę oraz niski koszt wysyłki. Długie godziny otwarcia poszczególnych placówek sprawiają, że możesz wybrać dogodny moment dostarczenia paczki i zrobić to np. po pracy lub w drodze na zakupy, bez potrzeby czekania na kuriera. W Lublinie działa obecnie 14 placówek Poczty Polskiej i każdy z tych oddziałów pozwala nadawać i odbierać przesyłki w ramach usługi Poczta Kurier48. Placówki pocztowe są zlokalizowane w różnych częściach miasta – zarówno w centrum, jak i na obrzeżach, a jedna z nich na pewno jest blisko Twojego domu, uczelni lub miejsca pracy. 

Jak łatwiej nadać przesyłkę na poczcie?

Przesyłka kurierska obsługiwana przez Pocztę Polską może być nadana w jednej z placówek pocztowych lub przez internet. W pierwszym przypadku należy zanieść gotową paczkę na pocztę i wypełnić na miejscu druk nadania, a następnie opłacić przesyłkę gotówką lub kartą i przekazać ją pracownikowi poczty. Niestety wiąże się to z koniecznością oczekiwania w kolejce, a często też wymaga wcześniejszego wyjścia z pracy lub zmiany swoich planów przez wzgląd na ograniczone godziny funkcjonowania placówki.

Łatwiejszym i szybszym rozwiązaniem jest nadanie przesyłki przez internet, a następnie dostarczenie jej na pocztę. Ta metoda pozwala przeprowadzić wszystkie formalności we własnym domu, a dodatkowo zaoszczędzić na nadaniu. Przesyłkę wyślesz łatwo za pośrednictwem serwisu Furgonetka. Wystarczy się w nim zarejestrować, wypełnić krótki formularz nadania, wybrać usługę Poczta Kurier48 i zaznaczyć na mapie adres wybranej placówki pocztowej. Po wypełnieniu formularza zapłacisz za nadanie przez internet i wydrukujesz dokumenty przewozowe, a później trzeba już tylko zanieść paczkę na pocztę.

Korzystanie z serwisu Furgonetka jest całkowicie bezpieczne, a dodatkowo wyjątkowo proste. Pod adresem Poczta Polska Lublin znajdziesz adresy wszystkich placówek pocztowych na terenie miasta i wybierzesz tę, która jest najbliżej. Może być to placówka w Śródmieściu, na Kalinowszczyźnie, na Starym Mieście lub w innej lokalizacji.

Nadaj przesyłkę na poczcie w wybranej dzielnicy Lublina. Zarejestruj się w serwisie Furgonetka.pl i zleć wysyłkę online.

Artykuł sponsorowany