Znęcał się z bransoletką na nodze

W ubiegłym tygodniu do aresztu trafił Piotr M.. 46-latek z Korolówki Osady, odbywając w domu karę pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego, znęcał się nad rodzicami. Co ciekawe, agresywny stawał się po spożyciu alkoholu, choć w teorii nie powinien mieć do niego dostępu.

Wyrodny synalek był już kiedyś karany za znęcanie się nad rodzicami. Od sierpnia gehenna starszych ludzi zaczęła się znowu, bo wtedy Piotr M. na dzień i noc został „przywiązany” do rodzinnego mieszkania, w którym odbywał karę pozbawienia wolności z dozorem elektronicznym za inne przestępstwo. Został zatrzymany przez policję w ubiegłym tygodniu po tym, jak jego rodzice poskarżyli się, że syn nie daje im żyć.

Złość i frustrację 46-latek wylewał przede wszystkim na swoim ojcu, którego wyzywał, przeklinał, nie dawał spać w nocy, a nawet groził zabójstwem. Do tych haniebnych czynów mężczyzna dopuszczał się przede wszystkim po spożyciu alkoholu, choć przepisy regulujące karę dozoru elektronicznego jasno mówią, że takie osoby żadnych substancji pobudzających spożywać nie mogą.

Teraz Piotr M. czeka na kolejną rozprawę za znęcanie się nad rodzicami. Jako że był już skazywany za podobne przestępstwa, teraz będzie odpowiadać w warunkach recydywy, więc grozi mu nawet 7,5 roku za kratami. (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here