Grała młodzież

TRAMPKARZE
I LIGA: Sawena Sawin – Sparta Rejowiec Fabryczny 2:3, Niedźwiadek Chełm – Ogniwo Wierzbica 17:1, Włodawianka/PG nr 2 – Kłos Chełm 9:2. Do rozegrania pozostają spotkania Victoria Żmudź – Kłos Chełm i Victoria Żmudź – Pławanice Kamień. 7. kolejka: Pławanice Kamień – Włodawianka/PG nr 2 2:8, Ogniwo Wierzbica – Victoria Żmudź 4:2, Ruch Izbica – Sawena Sawin 5:1, Kłos Chełm – Jedynka Krasnystaw 8:3. Mecz Sparta Rejowiec Fabryczny – Niedźwiadek Chełm odbędzie się 23 maja.
Tabela
1. Ruch 7 18 28-10
2. Niedźwiadek 6 15 46-8
3. Ogniwo 7 13 35-33
4. Włodawianka 7 12 27-19
5. Victoria 5 12 15-11
6. Sparta 6 12 22-7
7. Sawena 7 6 19-20
8. Kłos 6 6 22-32
9. Pławanice 6 1 11-39
10. Jedynka 7 0 10-56
II LIGA: 7. kolejka: Astra Leśniowice – Frassati Fajsławice 14:1, Spółdzielca Siedliszcze – Znicz Siennica Różana 1:6. Mecz Granica Dorohusk – Hetman Żółkiewka nie odbył się. Zaległy mecz: Polesie Urszulin – Znicz 2:4.
Tabela
1. Astra 7 19 58-10
4. Znicz 6 13 30-16
2. Hutnik R.H. 5 12 30-13
3. Hetman 5 12 45-9
5. Spółdzielca 5 3 9-29
6. Polesie 4 3 13-40
7. Olimpia 4 3 9-28
8. Frassati 6 3 9-37
9. Granica 5 3 4-25
MŁODZICY
I LIGA: Zaległe mecze: Sawena Sawin – Sparta Rejowiec Fabryczny 4:2, Włodawianka – Kłos Chełm 0:6, Niedźwiadek Chełm – Ogniwo Wierzbica 2:1. 7. kolejka: Ogniwo Wierzbica – Victoria Żmudź 11:0, Kłos Chełm – Jedynka Krasnystaw 1:8, Ruch Izbica – Sawena Sawin 2:2. Mecz Sparta Rejowiec Fabryczny – Niedźwiadek odbędzie się 23 maja, mecz Unia Białopole – Włodawianka nie odbył się. Do rozegrania mecz: Victoria Żmudź – Kłos Chełm.
Tabela
1. Jedynka 7 18 49-2
2. Niedźwiadek 6 15 16-6
3. Unia B. 6 15 20-5
4. Ogniwo 7 12 30-17
5. Sawena 7 10 22-26
6. Ruch 7 9 13-16
7. Sparta 6 5 10-14
8. Kłos 6 5 12-18
9. Włodawianka 6 3 6-23
10. Victoria 6 0 6-57
II LIGA: 8. kolejka: Hutnik Ruda-Huta – Start Krasnystaw 4:12, Astra Leśniowice – Frassati Fajsławice 3:0, Spółdzielca Siedliszcze – Brat Cukrownik Siennica Nadolna 3:6, Granica Dorohusk – Hetman Żółkiewka 3:3, Unia Rejowiec – Vojsławia Wojsławice 3:2. Pauza – Vitrum Wola Uhruska.
Tabela
1. Unia R. 7 21 47-5
2. Vitrum 7 18 29-6
3. Hetman 7 14 28-8
4. Frassati 7 12 22-20
6. Start 7 12 37-19
5. Vojsławia 7 10 27-12
7. Granica 8 10 25-18
8. Astra 7 10 12-25
9. Brat Cukrownik 7 9 17-22
10. Hutnik R.H. 8 1 11-70
11. Spółdzielca 8 0 8-58
JUNIORZY – LIGA OKRĘGOWA
22. kolejka: Ogniwo Wierzbica – Sparta Rejowiec Fabryczny 3:4, Victoria Żmudź – Włodawianka 9:3, Ruch Izbica – Kłos Chełm 2:0, Spółdzielca Siedliszcze – Sawena Sawin 3:0 vo., Frassati Fajsławice – Unia Rejowiec 3:0 vo., Brat Cukrownik Siennica Nadolna – Pławanice Kamień 6:2. Pauza – Tatran Kraśniczyn.
Tabela
1. Ruch 21 52 77-13
2. Frassati 20 45 62-26
3. Ogniwo 20 39 75-39
4. Sparta 20 37 50-25
5. Kłos 20 36 55-26
6. Victoria 21 30 73-59
7. Tatran 20 30 32-37
8. Spółdzielca 21 30 51-53
9. Włodawianka 20 24 46-49
10. Unia R. 20 21 31-49
11. Pławanice 20 17 29-92
12. Sawena 20 11 13-55
13. Brat Cukrownik 21 10 31-102

Komentarze