W Suchawie piłkarze Frassati zdobywali gole także bezpośrednio z rzutów różnych!

Trampkarze Frassati Fajsławice w pierwszym wiosennym meczu rozgromili 6:0 na wyjeździe Agros Suchawa!

Efektownie rozpoczęli rundę wiosenną I ligi okręgowej trampkarze Frassati Fajsławice. Pokonali w Suchawie Agros aż 6:0.

Dwie z bramek goście zdobyli bezpośrednio z rzutów różnych, a na listę strzelców wpisali się Bartłomiej Suszek i Krystian Sysa.

Rezultat sobotniego meczu mógł być jeszcze bardziej okazały, ale w 46. minucie Anatol Zaj nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił strzał).

Agros Suchawa – Frassati Fajsławice 0:6 (0:0)

Frassati: Jurek – Suszek, Bogusz, G. Tylec, Sysa, N. Tylec, Sałaga, Ruszniak, J. Rybak, Zaj, Sz. Bubicz oraz Iwańczuk, H. Rybak, Jagiełło

Bramki: Suszek 44, Zaj 52, Iwańczuk 54, Sysa 67, Sałaga 77, Sz. Bubicz 79.

Hat-trick Antka Wilka

Od wygranej piłkarską wiosnę rozpoczęli także młodzicy Frassati. W rozegranym w sobotę w Fajsłąwicach meczu II ligi okręgowej pokonali 3:0 Znicz Siennica Różana. Bohaterem spotkania był Antek Wilk, który w niespełna cztery minuty ustrzelił hat-tricka.

Frassati Fajsławice – Znicz Siennica Różana 3:0 (0:0)

Frassati: Kutnik – Z. Bubicz, Opalski, Posuniak, A. Błaziak, H. Rybak, Brzozowski, Wilk, Wójcik oraz Symonenko, Poniedziałek, Fornal, Górny, Kosierb, Bernecki.

Bramki: Wilk 31, 32, 34. (bas)