Były zawodnik Wisły pogrążył Avię

W obecnym sezonie piłkarze trzecioligowej świdnickiej Avia na wyjazdach grają bezkompromisowo, albo przywożą do domu trzy punkty, albo nic. W sobotę, w Puławach w meczu z Wisłą, tradycji stało się zadość. Świdniczanie przegrali 0:1, tracąc gola w samej końcówce

Choć kto wie jednak, jak potoczyłby się losy spotkania i czy gospodarze zdobyli by pierwszy komplet punktów u siebie od ponad dwóch miesięcy gdyby zespołowi ze Świdnika nie przyszło grać całą drugą połowę w osłabieniu. Tuż przed przerwą, w 43. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Sebastian Głaz, były zawodnik… Wisły.

Puławianie zwycięskiego gola zdobyli dopiero w 89. minucie! Po strzale Krystiana Putona piłka najpierw odbiła się od słupka, a po chwili od pleców bramkarza Avii i ugrzęzła w siatce.