Tropem Wilczym już w niedzielę

Wójt Gminy Wyryki zaprasza na obchody X edycji biegu Tropem Wilczym, który jest poświęcony pamięci żołnierzy wyklętych. Impreza odbędzie się w niedzielę (6 marca) o godzinie 12:00 w Suchawie.

Start i meta biegu, podobnie jak w poprzednich latach, zostaną zorganizowane przy Pomniku Powstańców Styczniowych, w pobliżu kaplicy rzymskokatolickiej. Trasa będzie wiodła przez lasy włodawskie w kierunku Adamek.

– Rywalizacja sportowa odbędzie się na dystansie 5000 metrów, natomiast honorowy dystans 1963 metrów jest dla każdego do pokonania we własnym tempie – wyjaśnia wójt Wyryk Mirosław Torbicz.

– Udział w biegu jest bezpłatny. Każdy z uczestników otrzyma pakiet zawierający m.in. koszulkę z wizerunkami bohaterów podziemia antykomunistycznego, a na mecie zostanie udekorowany okolicznościowym medalem – dodaje Torbicz. By wpisać się na listę startową, należy wejść na stronę internetową elektronicznezapisy.pl. W przypadku wolnych miejsc zapisy będą prowadzone również w dniu zawodów w godz. 10:30-11:50. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here