Wiosna zaczyna się w aquaparku

Chełmski aquapark otwiera kolejne strefy relaksu. Od soboty (20 marca) będzie można, oprócz saun i kortów do squasha, skorzystać z basenu do nauki pływania oraz basenu sportowego wraz z torem przeszkód aqua – cross.

– Nie przypadkiem wybraliśmy datę otwarcia – mówi Artur Juszczak, prezes Chełmskiego Parku Wodnego i Targowisk Miejskich. – To wyjątkowy weekend, na który przypadnie pierwszy dzień wiosny, najpiękniejszej i najradośniejszej pory roku. Otwieramy park, aby wspólnie z naszymi gośćmi przywitać wiosnę.

W sobotę 20 marca Chełmski Park Wodny otworzy nie tylko strefę saun, active i korty do squasha. Klienci będą mogli już korzystać z basenu do nauki pływania oraz basenu sportowego wraz z torem przeszkód aqua-cross.

– Wiemy, jak bardzo chełmianie tęsknią za aktywnością w naszym obiekcie. My też chcielibyśmy jak najszybciej ich zobaczyć – twierdzi prezes Juszczak.

Już od środy 17 marca przy kasach parku wodnego na gości będzie czekała Marzanna, którą wykonają dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmie. Symboliczne odesłanie zimowej Marzanny do morza nastąpi wieczorem 21 marca.

Specjalną wiosenną promocję Chełmski Park Wodny ma dla pań o imieniu Marzanna. W weekend 20-21 marca 2021 każda Marzanna będzie mogła skorzystać z dowolnych usług Chełmskiego Parku Wodnego za symboliczną złotówkę. Wyjątkowo ciepły wiosenny wieczór zapowiada się też w saunarium. Temat przewodni to: Wiosna, Wiosna, Wiosna ach to Ty…

Tuż po wiosennym weekendzie działalność wznowią: Akademia Pływania dla Dzieci, Akademia Pływania dla Dorosłych, Aqua Aerobik. Wszystkie atrakcje będą dostępne w wymaganym przez sanepid reżimie sanitarnym. – Stawiamy na DDM, czyli dezynfekcję, dystans i maseczki. To u nas standard. Goście mogą się czuć bezpiecznie – zapewnia prezes Juszczak. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here