Wyjątkowa, ale nadal skuteczna

Mimo pandemii i znacznych ograniczeń z nią związanych we Włodawie i okolicach zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zebrano ok. 34 tysięcy złotych, a gwiazdą finałowego koncertu był Wojtek Cugowski z zespołem.

– Z wielką radością zawiadamiamy, że Włodawski Sztab WOŚP pomimo ograniczeń związanych z pandemią ma na swoim koncie 28385,44 zł – mówi szef sztabu Marcin Kołkowski. – Po raz kolejny Włodawa nie zawiodła. Hojni darczyńcy wspomagali nas na wszystkie możliwe sposoby. Do finału włączyli się również przedsiębiorcy oraz ci, którzy podarowali rzeczy na licytacje.

Do kwoty 28 tysięcy złotych w najbliższym czasie Sztab Główny w Warszawie doliczy nam kwotę ze wszystkich licytacji Allegro podpiętych pod nasz sztab. Na dzień 5 lutego jest to kwota 6918 zł – dodaje Kołkowski. Według wstępnych wyliczeń Włodawskiego Domu Kultury, przy którym od lat mieści się włodawski sztab WOŚP, łączna kwota przekazana Jurkowi Owsiakowi powinna oscylować w granicach 34 tysięcy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym wolontariuszom za ich trud i poświęcenie, wszystkim firmom, które zdecydowały się ustawić puszkę stacjonarną w swojej siedzibie oraz wszystkim sponsorom, bo to dzięki nim koncert finałowy online mógł się odbyć. Pamiętajcie również, że dzięki Wam kwota ostateczna może wzrosnąć, bo nadal można brać udział w licytacjach internetowych – podkreśla szef włodawskiego sztabu.(b, fot. Sztab WOŚP Włodawa)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here