Za promocję w Ujazdowie – nagroda

(4 grudnia) W Teatrze Syrena w Warszawie odbyła się Gala Wręczenia Nagród 15. Grand OFF im. Witolda Kona – Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata, w czasie której przedstawiciele Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych Lepsza Przyszłość Gminy Hańsk oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Ujazdowie odebrali statuetkę za najlepiej przygotowany pokaz filmów 14. edycji Festiwalu.


Przypomnijmy. 23 października br. w Ujazdowie odbył się X Dzień Polesia Zachodniego, którego jednym z elementów był pokaz filmów nagrodzonych w 14. Grand OFF.

Nagrodę w postaci statuetki z rąk Małgorzaty Koziarskiej – prezes Fundacji Grand OFF im. Witolda Kona i dyrektor Festiwalu odebrali: Dorota Szelągowska – pomysłodawczyni i kierownik X Dnia Polesia Zachodniego, Piotr Kazanecki – prezes Stowarzyszenia, Adam Szelągowski – skarbnik Stowarzyszenia oraz Anna Budzyńska i Ela Dorosz z Koła Gospodyń Wiejskich w Ujazdowie.

– Jak się chce, to nawet nie mając wielkich funduszy i mieszkając „z dala od miasta i koryta”, można bardzo wiele. Wystarczy tylko dobry pomysł i kilka zaangażowanych osób. Miło nam, że nawet w stolicy to zauważono – mówi skromnie P. Kazanecki.

Członkowie Stowarzyszenia oraz KGW w Ujazdowie dziękują organizatorom za zaproszenie na Galę, a Kapitule Konkursu 15. Grand OFF za wyróżnienie. (p)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here