Danowcy poza konkurencją

Medaliści Dana w układach formalnych tradycyjnych w kategorii chłopców 6-5 kup. Od prawej: zwycięzca Tomasz Gumienniak, srebrny medalista Bartosz Sadowski oraz brązowi: Paweł Wilczopolski i Szymon Olszewski

Znakomicie w VI Pucharze Pabianic w taekwondo zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy LKSW Dan. Świdniczanie zdobyli 26 złotych, 26 srebrnych i 34 brązowe medale, co dało im pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.


– Zawody rozegrano jak zwykle w dobrej atmosferze, z atrakcyjnymi upominkami przygotowanymi przez PKSW Azja Pabianice i trenera Grzegorza Sokołowskiego. W największej jak dotychczas edycji turnieju wystąpiło 166 zawodników z 8 klubów z Polski i Litwy. – mówi Piotr Bernat, trener Dana.
Przygotowania danowców do zawodów wsparła Gmina Miejska Świdnik. MAG

Wyniki reprezentantów LKSW Dan

DZIECI

tor przeszkód
chłopcy powyżej 8 lat – 130 cm: 2. Łukasz Oleszek, 3. Kacper Głowienka i Mikołaj Frączyk; +130 cm: 1. Jakub Wojciechowski; 7 lat: 1. Filip Olszewski; 6 lat: 1. Kuba Szymczuk, 3. Leon Steć.
dziewczęta powyżej 8 lat – 130 cm: 2. Karolina Woźnica; 7 lat: 1. Maja Besztak; 6 lat: 3. Lena Głowienka
techniki szybkościowe
dziewczęta pow. 9 lat: 1. Karolina Woźnica; 7 lat: 2. Maja Besztak; 6 lat: 2. Lena Głowienka
chłopcy powyżej 9 lat: 2. Kacper Głowienka, 3. Jakub Wojciechowski; 8 lat: 1. Mikołaj Frączyk; 7 lat: 2. Igor Głowienka; 6 lat: 2. Kuba Szymczuk, 3. Leon Steć
układy formalne tradycyjne
chłopcy powyżej 8 lat -9 kup: 2. Jakub Wojciechowski; +8 kup: 2. Łukasz Oleszek, 3. Kacper Głowienka; 6-7 lat: 2. Igor Głowienka
mistrz układów: 2. Kacper Głowienka
soft stick
dziewczęta powyżej 8 lat – 125 cm: 3. Karolina Woźnica; 7 lat: 2. Maja Besztak; 6 lat: 2. Lena Głowienka
chłopcy powyżej 8lat – 125 cm: 1. Mikołaj Frączyk; – 135 cm: 1. Łukasz Oleszek, 2. Kacper Głowienka, 3. Jakub Wojciechowski; +135cm: 2. Antoni Bojarczyk; 7 lat: 1. Igor Głowienka, 3. Filip Olszewski; 6 lat: 3. Kuba Szymczuk, 3. Leon Steć
touch contact
chłopcy powyżej 8 lat – 135 cm: 1. Łukasz Oleszek, 2. Kacper Głowienka, 3. Jakub Wojciechowski; +135 cm: 1. Antoni Bojarczyk
układy synchroniczne
1. LKSW Dan II: Łukasz Oleszek, Kacper Głowienka, Jakub Wojciechowski

MŁODZIK

techniki szybkościowe
chłopcy +7 kup: 1. Paweł Wilczopolski, 3. Bartosz Sadowski i Tomasz Gumienniak
dziewczęta -7 kup: 2. Zuzanna Guz, 3. Oliwia Frączyk
układy formalne tradycyjne
dziewczęta 8-7 kup: 1. Oliwia Frączyk, 2. Zuzanna Guz, 3. Julia Matyś
chłopcy 6-5 kup: 1. Tomasz Gumienniak, 2. Bartosz Sadowski, 3. Paweł Wilczopolski i Szymon Olszewski
soft stick
dziewczęta – 145 cm: 1. Oliwia Frączyk, 2. Zuzanna Guz, 3. Sara Steć; +145 cm: 2. Karolina Bojarczyk, 3. Julia Matyś
chłopcy – 140 cm: 1. Bartosz Sadowski, 2. Kacper Szymczuk; – 150 cm: 2. Paweł Wilczopolski, 3. Szymon Olszewski; + 150 cm: 2. Aleks Kulik
semi contact
dziewczęta – 140 cm: 1. Zuzanna Guz, 2. Sara Steć; – 150 cm: 1. Oliwia Frączyk; – 160 cm: 1. Julia Matyś, 3. Karolina Bojarczyk
chłopcy – 140 cm: 1. Bartosz Sadowski, 2. Kacper Szymczuk; – 150 cm: 1. Tomasz Gumienniak, 3. Adrian Maciąg i Paweł Wilczopolski
light contact
dziewczęta -35 kg: 3. Sara Steć
chłopcy -35 kg: 1. Paweł Wilczopolski, 2. Tomasz Gumienniak, 3. Bartosz Sadowski; -45 kg: 1. Szymon Olszewski

KADECI

techniki szybkościowe
dziewczęta: 1. Natalia Oleszek
Układy formalne tradycyjne
8-7 kup: 1. Agnieszka Ponieważ, 3. Natalia Oleszek; +6 kup: 3. Daniel Cur
układy formalne otwarte
chłopcy: 1. Daniel Cur
Mistrz układów: 3. Daniel Cur
soft stick
chłopcy – 155 cm: 3. Kacper Andrzejewski; +155 cm: 3. Daniel Cur
dziewczęta – 155cm: 3. Natalia Oleszek
semi contact
chłopcy – 155 cm: 2. Kacper Andrzejewski; – 165 cm: 1. Daniel Cur
dziewczęta – 155 cm: 1. Natalia Oleszek
light contact
chłopcy – 55 kg: 3. Daniel Cur

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

1. LKSW Dan Świdnik (26 złotych – 26 srebrnych – 34 brązowe), 2. Centrum TSD Pionki (13 – 12 – 22), 3. SKT Niedźwiedź Wieluń/Kluczbork (11 – 12 – 25).

Komentarze

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPływali i sprzątali
Następny artykułMiasto Jagiełły