czwartek, 23 października 2014 13:37

Nagrody gospodarcze prezydenta

Dobiegła końca VII edycja konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublina. Podsumowano go 17 października w hali Targów Lublin SA. Uroczysta gala miała tutaj nadmiar miejsca i spory rozmach organizacyjny, m.in. atrakcyjną, strojną w barwy grodu oprawę.

czwartek, 23 października 2014 13:36

Dzięki temu, że tu studiowałam...

W niedzielę, 19 bm., po południu, po inauguracji roku akademickiego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim premier Ewa Kopacz spotkała się z dziennikarzami na briefingu prasowym na Starym Mieście.

czwartek, 23 października 2014 13:36

Rozwój warto zaplanować

Tłumy młodych ludzi odwiedziły 13 października Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, żeby wziąć udział w corocznych Dniu Kariery. Mogli się oni dowiedzieć m.in., jak napisać dobre CV i list motywacyjny, poznać zasady funkcjonowania wiodących lubelskich firm, a także zapoznać się z ofertami pracy.

czwartek, 23 października 2014 13:34

Kto chciał znaleźć, znalazł

Międzynarodowe Targi Pracy odbyły się (15 bm.) w centrum wystawienniczym Targi Lublin SA – już po raz 9. Impreza znów zgromadziła kilka tysięcy gości.

czwartek, 23 października 2014 13:34

Straszne telefony, po których zamiera serce

Orange zdecydowało o zawieszeniu działań windykacyjnych w stosunku do Józefy Sokół z Lublina. Jej sprawę opisaliśmy w zeszłym tygodniu. Komornik zajął emeryturę mieszkanki z ul. Sympatycznej w Lublinie za zaległości wobec firmy telefonicznej, pomimo, że na adresie dłużnika widniały dane Józefy Sokół z Barkowic, a nie z Lublina. Lublinianka – Józefa Sokół – twierdzi, że płaciła wszystkie rachunki.

czwartek, 23 października 2014 13:33

Radni podnieceni alkoholem

Zmiana uchwały o ilości punktów sprzedaży alkoholu w Lublinie wywołała żywiołową dyskusję.