Co kupić dorosłemu synowi na prezent? Mamy 5 pomysłów, które z pewnością się spodobają!

Syn dla rodziców zawsze będzie dzieckiem, które biega po domu i bawi się w najlepsze. Jednak dla dorosłego syna już nie kupimy zabawki czy ulubionych słodyczy. Niezależnie od wieku syna, warto razem z nim celebrować ważne chwile w jego życiu. Wielu rodziców zadaje sobie pytanie co kupić dorosłemu synowi – poniżej przedstawimy 5 inspiracji prezentowych na prezent dla dorosłego syna. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Przejażdżka sportowym samochodem

Jak wiadomo, mężczyźni uwielbiają sportowe samochody, duże prędkości, które wbijają w fotel, ryk silnika i piękne wnętrza aut. Marzenie to może zostać spełnione, dzięki prezentom w formie przeżyć. Voucher na przejażdżkę Lamborghini, Ferrari czy Audi R8 możesz teraz podarować na prezent! Jazda sportowym samochodem odbywa się na torze wyścigowym w wybranym mieście. Przed realizacją instruktor przeprowadza szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, a następnie uczestnik zasiada za kierownicą sportowego auta i spełnia swoje marzenia. Przejażdżka szybkim autem na torze wyścigowym dostarcza mnóstwa adrenaliny i emocji! Taki prezent sprawdzi się świetnie dla dorosłego syna!

Strzelanie na strzelnicy

Strzelanie na strzelnicy to świetny pomysł na prezent dla mężczyzny! Voucher na zajęcia z nauki strzelania sprawi, że Twój syn pozna budowę broni, techniki oddawania strzałów, prawidłową postawę strzelecką oraz dowie się, jak załadować i rozładować broń. Takie wyjście na strzelnicę może być początkiem nowej pasji syna, ale też będzie to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i rozładowanie emocji np. po stresującym dniu w pracy.

Jazda off road

Sportowe samochody to jedno, ale czy Twój syn miał okazję jechać autem terenowym po ekstremalnym terenie? Jeśli nie, taki prezent na pewno pozytywnie go zaskoczy i sprawi, że przeżyje niesamowite emocje i chwile pełne adrenaliny! Jazda off road to jazda po bezdrożach za kierownicą auta terenowego. Piaszczyste tereny, wzniesienia, szutry i błoto to tylko niektóre elementy, które obdarowany napotka na swojej drodze podczas realizacji atrakcji. Przed rozpoczęciem jazdy instruktor przeprowadza szkolenie z zakresu obsługi pojazdu i zasad bezpieczeństwa. W czasie jazdy syn będzie mógł liczyć na jego pomoc i cenne wskazówki.

Skok ze spadochronem

Jeśli szukasz dla syna atrakcji, która będzie bardzo ekstremalna, nie zastanawiaj się i wybierz skok ze spadochronem. To właśnie skok ze spadochronem dostarcza najwięcej emocji i jest jedną z najczęściej wybieranych atrakcji. Wyskok z samolotu na wysokości 3000-4000 metrów to nie lada wyzwanie, które zostanie we wspomnieniach na lata. Przed samym skokiem instruktor przeprowadza szkolenie i dobiera odpowiedni sprzęt dla uczestnika. Później następuje około 15-minutowy lot samolotem, a po osiągnięciu wymaganej wysokości syn wraz z instruktorem wyskoczy z samolotu. Swobodne spadanie, które dostarcza potężnej dawki adrenaliny trwa około 50 sekund, a spokojne szybowanie z otwartą czaszą spadochronu około 8 minut. Piękne widoki i niesamowite emocje są gwarantowane!

Rzucanie siekierami

Siekiera już tysiące lat temu służyła jako świetne narzędzie używane w gospodarstwie domowym oraz jako broń. Sport polegający na rzucaniu siekierami do celu istnieje jednak dopiero od 2006 roku, a jego prekursorem jest Matt Wilson. Dziś również w Polsce możemy skorzystać z takiej atrakcji i spróbować swoich sił w trafianiu do środka tarczy siekierą. Taki voucher dla syna będzie możliwością spróbowania czegoś zupełnie  nowego i przeżycia niecodziennej przygody.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje pomogły Ci w wyborze prezentu. Po więcej ciekawych pomysłów na prezent dla syna zapraszamy na stronę Prezentmarzeń.com.

Materiał partnera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here