O puchar prezesa banku

W środę w Białopolu odbył się turniej w halowej piłce nożnej o puchar prezesa Banku Spółdzielczego w Białopolu. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z rocznika 2004 i młodsi.

Zwyciężyła SP z Sawina. W rozgrywkach wzięło udział 9 zespołów z powiatu chełmskiego oraz hrubieszowskiego (Uchanie, Wojsławice, Mołodiatycze, Dorohusk, Sawin, Wierzbica, Dubienka, Astra Leśniowice oraz Białopole). Najlepszą okazała się szkoła z Sawina pod opieką Piotra Sołoduchy, która w emocjonującym finale pokonała Astrę Leśniowice. Trzecie miejsce zajął gospodarz SP w Białopolu, która wygrała w rzutach karnych z SP z Wierzbicy. Na kolejnych miejscach uplasowały się: 5. SP Dorohusk, 6. SP Dubienka, 7. SP Wojsławice, 8. SP Mołodiatycze, 9. SP Uchanie. Najlepszymi zawodnikami zostali Konrad Klimowicz z Wierzbicy oraz Jakub Łubkowski z Sawina.Na zakończenie rozgrywek wszystkie drużyny otrzymały puchary oraz drobne upominki, które wręczył prezes BS w Białopolu Wacław Nafalski. Drużyna SP Sawin grała w składzie: Jakub Łubkowski, Michał Błaszczuk, Szymon Krzeszczyk, Kewin Tracz, Bartłomiej Tokarski, Szymon Sitarczuk, Damian Ćwir, Jakub Mazurek, Dawid Marczuk. (kg)