Szczyt bez goli

W meczu na szczycie chełmskiej klasy „A” i derbach gminy Chełm, Orzeł zremisował bezbramkowo w Srebrzyszczu z rezerwami Kłosa. Z takiego obrotu sprawy najbardziej ucieszyli się w Sawinie. Sawena pokonała słabe w tym sezonie Pławanice i wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli. Pierwsze zwycięstwo odniósł Hutnik Ruda Huta, który nie dał szans Startowi Regent Pawłów. Trwa koszmar Vojsławii, która nie dokończyła meczu w Dubecznie, bo pojechała tam w siódemkę. Dobrą passę kontynuuje za to Bug Hanna. Oto komplet wyników 3. kolejki klasy A:
ORZEŁ SREBRZYSZCZE – KŁOS II CHEŁM 0:0
Sędziowali: Gnaś oraz Figura i Przechocki.
START REGENT PAWŁÓW – HUTNIK RUDA HUTA 1:4 (0:0)
0:1 – Prucnal (53), 0:2 – Balcerek (56), 1:2 – Głowacki (70), 1:3 – Piech (77), 1:4 – Prucnal (89). Sędziowali: Kołtun oraz Niemczuk i Brożek.
ASTRA LEŚNIOWICE – ZRYW GORZKÓW 0:3 (0:3)
0:1 – Babiarz (2), 0:2 – Babiarz (18), 0:3 – Babiarz (32). Sędziowali: Ragan oraz S. Kosikowski i Suski.
AGROS SUCHAWA – LESZKOPOL BEZEK 1:1 (0:0)
0:1 – T. Nowaczyk (75), 1:1 – Namczuk (87). Sędziowali: Marciniak oraz Domański i Ptaszek.
BUG HANNA – MKS SIEDLISKA 3:1 (2:1)
1:0 – Garal (10), 2:0 – Zalewski (33), 2:1 – Błaszczuk (40), 3:1 – Miłosz (70). Sędziowali: Staniuk oraz Romanowski.
SAWENA SAWIN – PŁAWANICE KAMIEŃ 1:0 (0:0)
1:0 – Suszcz (81). Sędziowali: Harko oraz Walczuk i P. Kosikowski.
HUTNIK DUBECZNO – VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE – mecz przerwany w 20 minucie przy stanie 8:0 z powodu zdekompletowania drużyny gości (najprawdopodobniej zostanie zweryfikowany, jako walkower 3:0 dla gospodarzy. Sędziowali: Walczuk oraz Osoba i Braniewski.
1. Sawena 3 9 3-0-0 10-1
2. Orzeł 3 7 2-1-0 22-2
3 Kłos II 3 7 2-1-0 7-1
4. Agros 3 7 2-0-0 9-3
5. Bug 3 7 2-1-0 5-1
6. Start 3 6 2-0-1 13-5
7. Hutnik D. 3 6 2-0-1 5-5
8. Leszkopol 3 5 1-1-0 12-3