8 maja Biznes Lubelskie zawita do Chełma. Zapraszamy!

  Paweł Czapiewski opowie o roli motywacji w biznesie

  Paweł Czapiewski, medalista Mistrzostw Świata i Mistrz Europy w biegu na 800 m, olimpijczyk, wielokrotny Mistrz Polski i rekordzista kraju, będzie gościem specjalnym spotkania cyklu „Biznes Lubelskie”, które 8 maja odbędzie się w Hotelu Kamena w Chełmie. Mistrz sportu opowie uczestnikom spotkania o roli motywacji w biznesie.

  Ponadto podczas spotkania poruszone zostaną zagadnienia dotyczące codziennej działalności lokalnych przedsiębiorstw, zmian w przepisach podatkowych oraz opowiedzą o mediacji, negocjacji i arbitrażu w biznesie. O negocjacjach, mediacji i arbitrażu w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami mówić będzie Aneta Biały z Lubelskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji w Lublinie, mediator przy Sądzie Okręgowym w  Lublinie. Rewolucję w przepisach w 2018 roku oraz zmiany w JPK, CIT, VAT i RODO przedstawi Maria Uchman, prezes zarządu Uchman i Partnerzy sp. z o. o. Spółka Doradzta Podatkowego.

  Program spotkania w Chełmie:

  13.00 – 13.30 Rejestracja uczestników

  13.30 – 14.00 Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz wzmocnienia eksportu i obsługi inwestorów – prowadzący Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

  14.00 – 14.20 Negocjacje, mediacje i arbitraż w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami – prelegent Aneta Biały

  14.20 – 15.20 Rewolucja w przepisach w 2018 roku. Co przyniosą zmiany w JPK, CIT, VAT i RODO – prelegent Maria Uchman

  15.20 – 15.30 Przerwa kawowa

  15.30 – 16.30 Rola motywacji w biznesie – prelegent Paweł Czapiewski

  16.30 – 16.45 Konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości. Pytania i dyskusja

  16.45 – 17.30 Poczęstunek i networking

  Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: www.invest.lubelskie.pl.

  Liczba miejsc ograniczona! Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

  Więcej informacji na temat cyklu Biznes lubelskie można znaleźć na www.invest.lubelskie.pl.