Ostatni mecz sezonu Motoru Lublin i inne spotkania lubelskich drużyn. Jak typują bukmacherzy?

W ostatnim meczu eWinner 2 Ligi Motor Lublin uda się do Puław na mecz z miejscową Wisłą. Będzie to ostatni mecz drużyny Marka Saganowskiego w tym sezonie. Zwycięstwo zapewni rozstawienie w półfinale baraży o awans do pierwszej ligi. Swoje mecze w weekend zagrają także inne drużyny z województwa lubelskiego. Jak nadchodzące starcia ekip z naszego regionu obstawiają legalni bukmacherzy? Sprawdzamy kursy bukmacherów.

Wisła Puławy – Motor Lublin

Motor Lublin jest już pewny udziału w barażach eWinner 2 Ligi, które wyłonią ostatni zespół, który awansuje do rozgrywek pierwszej ligi. Zawodnicy Marka Saganowskiego aktualnie plasują się na czwartej lokacie i przed ostatnim meczem mają punkt straty do trzeciego Ruchu Chorzów i dwa oczka przewagi nad piątymi Wigrami Suwałki. Aby utrzymać czwarte miejsce, gwarantujące grę w półfinale barażów na własnym stadionie, Motor Lublin musi wygrać z Wisłą Puławy lub liczyć, że Wigry Suwałki potkną się w ostatnim spotkaniu.

Motor Lublin w dwóch ostatnich meczach zdobył zaledwie dwa punkty, remisując ze Stalą Rzeszów (1:1) oraz Radunią Stężyca (2:2). W poprzednim meczu obu drużyn Motor Lublin wygrał 4:1, a bramki dla lublinian zdobyli Michał Fidziukiewicz (dwie), Piotr Ceglarz oraz Maciej Firlej. Również i teraz bukmacherzy stawiają na zwycięstwo Motoru Lublin.

Mecz eWinner 2 Ligi pomiędzy Wisłą Puławy, a Motorem Lublin zostanie rozegrany 22 maja o 12:30.

Kursy bukmachera eWinner na mecz Wisła Puławy – Motor Lublin

eWinner: Wisła Puławy – 3.91, remis – 3.91, Motor Lublin – 1.73

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik

W najbliższym spotkaniu IV grupy III ligi Avia Świdnik uda się na mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, jednak drużyna ze Świdnika ma dziewięć punktów przewagi nad najbliższymi rywalami. Avia Świdnik wygrała siedem meczów z rzędu i teraz liczy na kolejne zwycięstwo, choć jej szanse na awans do eWinner 2 Ligi są iluzoryczne. Na pięć meczów przed końcem, świdniczanie tracą aż siedem punktów do prowadzącej Siarki Tarnobrzeg. Kolejne trzy oczka gracze Avii Świdnik będą chcieli dopisać już w sobotę, 21 maja, kiedy o godzinie 17:00 rozpoczną mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Bukmacherzy wskazują, że to właśnie Avia Świdnik będzie faworytem tego spotkania.

Kursy bukmachera eWinner na mecz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik

eWinner: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – 2.86, remis – 3.45, Avia Świdnik – 2.13

Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm

W innym meczu IV grupy III ligi Chełmianka Chełm zmierzy się w Radzyniu Podlaskim z Orlętami. Piłkarze z Chełma są zdecydowanie bliżej awansu do eWinner 2 Ligi niż zawodnicy ze Świdnika, o których wspomniano wcześniej. Tracą bowiem do prowadzącej Siarki Tarnobrzeg zaledwie trzy punkty. Jak wskazują bukmacherzy, Chełmianka Chełm powinna zapewnić sobie w najbliższym meczu kolejne trzy punkty. Jej przeciwnikiem będą bowiem zawodnicy Orląt Radzyń Podlaski. Gospodarze nie wygrali od dwóch spotkań, natomiast Chełmianka Chełm w tym samym czasie odniosła dwa zwycięstwa. W poprzednim spotkaniu obu ekip zaskakująco wygrały Orlęta i nadchodzący mecz będzie doskonałą okazją do rewanżu dla Chełmianki. Początek meczu w sobotę 21 maja o 17:00.

Kursy bukmachera eWinner na mecz Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm

eWinner: Orlęta Radzyń Podlaski – 2.71, remis – 3.44, Chełmianka Chełm – 2.22

Start Krasnystaw – Lublinianka Lublin

W grupie mistrzowskiej lubelskiej czwartej ligi wciąż prowadzi Lublinianka Lublin. Każde kolejne zwycięstwo przybliża ją do awansu na trzecioligowy szczebel. W weekend jej przeciwnikiem będzie Start, który plasuje się w środku stawki grupy walczącej o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. Bukmacher STS stawia w tym meczu na zwycięstwo Lublinianki Lublin, która powinna w ten sposób potwierdzić swoje aspiracje i siłę, zdobywając kolejne trzy punkty. Początek tego meczu 22 maja w samo południe.

Kursy bukmachera STS na mecz Start Krasnystaw – Lublininka Lublin

eWinner: Start Krasnystaw – 3.82, remis – 4.60, Lublininka Lublin – 1.55

eWinner i STS to legalne firmy bukmacherskie. Obstawianie u nielegalnych podlega karze. Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem. Zakłady bukmacherskie przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

Materiał partnera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here